Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-07, 13:35   #2299
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
say-hello a bierzesz magnez i potas na te skurcze łydek?

u mnie na szczęscie nie ma żadnych dolegliwości oprócz choróbska

my sylwester przed tv i najgorsze, że tak jak i w święta nic nie zjem tylko zamiast dwóch kolacji będę jadła pewnie ze cztery...czyli kanapka kanapka i jeszcze raz kanapka z wędliną wrrr

udało się dzisiaj zrobić badanie migdała, córka ma przerost 90 % , jutro idę na prywatną wizyte do laryngologa ale bardziej ustalić szczegóły i szukamy na szybko prywatnie terminu zabiegu, znajoma opowiadał mi jak to wygląda i ja się do tego nie nadaje, oglądać jak usypiają dziecko i mają zaraz kroić, urodzę tam od razu
a musimy to zrobić poki jeszcze i ja na chodzie jestem no i ten niedosłuch to już 1,5 miesiąca więc czas odgrywa ważną rolę. Dzisiaj usłyszałam, że państwowo w takim najpopularniejszym miejscu czas oczekiwania dwa lata, prywatnie pewnie kwestia tygodnia dwóch ale ok 4 tys....
Dawno nie wychodzilam na forum, właśnie doczytalam o córce. 90% to sporo[emoji33] masz racje prywatnie to kwestia tygodnia/dwóch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora