Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-18, 15:33   #836
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Kiedy? Jakoś tak niedawno. Cienie mam gdzieś od listopada/grudnia, czekoladki też mniej więcej w tym samym czasie zaczęły się zbierać. W sumie większość z ostatniego półrocza chyba.
Najstarsze co mam, to cienie trójki i ten mini-tuszyk turkusowy. Potem był błyszczyk 35 i róż 16, a potem już się jakoś tak samo potoczyło
Miałam jeszcze niedawno tusz Volume Clubbing, ale mnie uczulał, a końcówki błyszczyka Eau de Gloss znieść nie mogłam, więc jedno i drugie poszło w świat.
heh ja mialam szal blyszczykow i wydalam kase na te duperele zanim zauwazylam tak bourjoisa cienie maja bardzo ladne...kolory sa swietne! teraz wlasnie bede brala sobie chyba te czekolady 52 i rozswietlajaca bo tak wszyscy chwala wiec chyba warto sprobowac mam nadzieje ze sie nie zawiode! boje sie tylko ze przy tym rozswietlajacym bede wygladac blado....a tusz volume clubbing jak sie spisuje? nie bralam go bo balam sie ze bedzie mi rzesy sklejal wiec wzielam inny ale tez bourjois a eau de gloss mam od niedawna ale jakos wlasnie nie pasuje mi jego konsystencja...czuje sie jakbym miala olej na ustach...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora