Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-09, 12:30   #6
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

No ja się pochwalę że swojego czasu, wyjątkowo natarczywie pisałam do Allegro, a propos sprzedaży podróbek kosmetyków i cztery konta zamknięto. W przypływie fantazji pisałam do sprzedających informując, że zrobie wielkie halo na czele z powiadomieniem głównego dystrybutora marki, a ten bez wątpienia wytoczy im sprawe na drodze cywilno-prawnej już nie pamiętam czy jakieś skutki to odniosło tnz. czy ktoś się przestraszył, ale od jednego ze sprzedających dowiedziałam się że jestem bezczelna i bez serca, bo on ma żone i trójkę dzieci, a jest bezrobotny.

Też długo mnie ciekawił fenomen ludzi kupujących podróbki, a nie trudno zauważyć że takich jest wiele. Doszłam do wniosku że są to dwa typy:
-Pierwszy doskonale wie że kupuje podróbkę, ale przecież Chanel wygląda na półce lepiej niż jakieś perfumy z Avonu, no i koleżanki mają czego zazdrościć.
-Drugi jest tak zaślepiony chęcią posiadania czegoś markowego=drogiego, że święcie wierzy że kupuje super okazyjnie oryginał. No i potem padają stwierdzenia w stylu "ale te podkłady Chanel beznadziejne,a głupie baby wydają na to 150 zł w sklepie"
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując