Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gatunek muzyki a powód do wstydu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-09, 13:37   #11
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Gatunek muzyki a powód do wstydu

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Mnie bardziej śmieszą ludzie, którzy ograniczają się do jednego albo dwóch gatunków, nie potrafią posłuchać takiego disco-polo, braci figo fagot czy akcentu dla zabawy, dla śmiechu, szeroko pojętej "beki". Rozumiem, że można nie lubić, ale wyrażanie tego w bardzo dosadny sposób, krzywienie się i paplanie przez kilka minut "o bosze, czemu my tego słuchamy, to jest takie beznadziejne, kto tego słucha w ogóle, ze wsi się urwaliście, no weźcie to wyłączcie, nie? no to ja wam włączę fajną piosenkę" jest bardziej "wiejskie" niż disco-polo. I jeśli już się czegoś wstydzić, to właśnie takiego podkreślania swojej lepszości przez poniżania kogoś ze względu na gusta muzyczne czy jakiekolwiek inne. Zresztą gusta też się zmieniają, nieraz fan disco-polo zakochał się w rocku, a fan metalu w reggae, znam metalowca który z uśmiechem na ustach słucha disco-polo i radośnie pląsa do "ona tańczy dla mnie".
Zresztą, w każdym gatunku zdarzają się zarówno perełki jak i chłam.
Ale mnie żadna siła nie zmusiłaby do słuchania tego, nawet dla beki, bo ja tego nie lubię i kaleczy moje uszy. Inną kwestią jest wstydzenie, ale o tym pisałam już wyżej.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując