Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-19, 02:13   #2291
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Z czarnych na jaśniejsze.

Hejka! Ja też marzę aby stać się posiadaczką brązowych włosów... Farbuję na ciemny brąz, który raczej wychodzi czarny. Zależy mi na tym aby mieć widoczny brązik nie tylko pod światło. Ostatnie próbowałam rozjanić (pasemkami) włosy farbą do pasemek i balejażu Joanny. No cóż.. Wyszedł rudy. Podniszczyłam włosy i boję się próbować dalej, ale ta opisywana przez Ciebie i udana próba z farbą blond Palette teraz znów mnie zachęciła. Mam tylko pytanie co to jest za farba ta colorING w odcieniu 6.01 - ciemny blond popielaty? Jakoś nie kojarzę... Ja miałam ciemny blond popielaty Londy ale wychodził bardzo ciemno.. brązowy. Teraz myślę nad L'Orealem Excellence w kolorze Popielaty blond. Może ona przynajmniej będzie jasna! Mam długie włosy i szkoda mi ich skracać ale chyba w końcu będę zmuszona na radykalny krok.. Może po wakacjach... Zetnę się wtedy tak do ramion i pójdę do fryzjera zrobić duuuużo cieńkich jasnych pasemek. A potem już tylko będę na to kładła właśnie jakieś ciemne blondy to może wreszcie stanę się.... brązowowłosa. Ech... Marzenie.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora