Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-19, 14:54   #849
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
A testowalas 72?
moim zdaniem on jest wlasnie pomaranczowy...moge postarac sie o zdjecie,jesli nie znajdziesz na necie...
Oprocz tego wspomniany tu przez ktoras wizazanke 36-ale ciezko go dostac w drogeriach-sama szukalam bez skutku...
Natomiast 34 moim zdaniem to pomarancz lekko zlamana rozem,z drobniutkimi zlotymi drobinkami-przynajmniej tak prezentowal sie na mojej skorze...


Hehe nie,jakos nie moge ie zdecydowac...najpierw napaliam sie na te zlota,ale po opiniach dziewczyn i zdjeciach MagJa jednak zrezygnowalam- liczylam na inny efekt...
a biala mialam dzis juz kliknac,ale znalazlam w kosmetyczce bezowe kulki, rozswietlacz revlonu i gwiazdkowy puder sephory i hmm...sama nie wiem,czy nie zainwestowac w ampulki do wlosow,zamiast w czekoladke...
na szczescie jeszcze troche ich jest,wiec moge jeszcze sie zastanowic
no ja co chwile napalam sie na co innego ale nie mam nic rozswietlajacego oprocz kuleczek z sensique czy jak to sie pisze ale wychodza mi po nich jakies takie zaskorniaki na policzkach a nigdy tego nie mialam! ale zdecyduje sie na te czekoladki dzisiaj moze zamowie wiec jak przyjda i uzyje to na pewno napisze co o nich mysle
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wiesz, innych błyszczyków też mam trochę Jakieś 10 razy tyle jeszcze
Volume Clubbing jest fajny i wcale nie skleja, ale mnie niestety podrażnia. Urok wrażliwych ślepiów Zerknij na KWC, tam się rozpisałam szerzej.
A w Eau de Gloss to ja ostatnio czułam piasek. Normalnie piasek na ustach Na początku jakoś tego nie wyczuwałam, a potem zaczęło mnie drażnić.
no ja uwielbiam blszczyki! ale i tak uwazam ze najlepsze sa w tubkach tylko ze takiego wyboru w nich nie ma jak w normalnych... wlasnie siedze juz 2h na KWC bo chce sobie kupic fliud i nie moge sie zdecydowac jaki spr w sklepie...kiedys jak oglaadalam wlasnie volume clubbing to przerazilam sie opakowaniem bo myslalam ze to brokat ma albo jeszcze co innego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora