Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-19, 19:54   #764
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Bronzer proponowalabym osobno i nie laczyc go z filtrem
Brevoxyl mozesz miejscowo na krostki jesli bedzie cie wysypywalo, ale jesli uzywasz juz innych srodkow typu kwasy pewnie cera ulegla juz poprawie? Jesli brevoxyl Ci sluzy to mozesz go czasem uzyc..bylebys nie mieszala wielu preparatow na raz, by to sie nie pogryzlo i nie przynioslo skutku odwrotnego od zamierzonego..generalnie wszelki minimalizm jest wielce wskazany!
Co do TZ'a to mozesz mu dac ten Brevoxyl, niech wyprobuje

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam wcześniej tego wątku, a co weszłam na biochemię, wyszłam jeszcze głupsza.
Jestem alergikiem, ale nie miałam żadnych podrażnień po eksperymentowaniu z kwasami.

Przez parę lat używałam Brevoxylu, kiedyś też Effaclar K, ale miałam wrażenie, że po pierwszej tubce przestał działać, przy drugiej miałam już duże problemy z cerą. Trądziku nie mam, ale lekkie blizny, wielkie pory, tłustą cerę i okazjonalne niespodzianki owszem.

Na noc obecnie używam na przemian Diacneal i Ystheal, to moje trzecie podejście do Diacneala i o dziwo teraz się nic nie łuszczy.

Filtr 50 Fluide Extreme LRP
L'oreal Nutri Bronze
Hydrance Legre Avene

(Tonik bezalkoholowy Avon
Płyn micelarny Avene
żel do mycia twarzy Toleriane LRP
maseczka nawilżająca Avene
Dax Perfecta mas. odżywcza
Dax Perfecta mas. na rozszerzone naczynka
okazjonalnie coś oczyszczającego, zwężającego pory)

Czy moge uzywać bronzera z filtrem, czy raczej np nakładać go osobno korzystając, że siedzę w domu i nie kładę filtra?
Czy mogę gdzieś wpasować ten Brevoxyl, czy darować, albo używać okazjonalnie, jeśli tak to z czym, bądź zamiast czego?
Mogę używać samego filtra, czy jeszcze kłaść na niego krem?

Co poradzić na koszmarną cerę TZ? Na razie dałam mu tylko ten swój Brevoxyl. Zrobić oczyszczanie u kosmetyczki, czy tylko jechać na B., a później kwasach?

Jeżeli się komuś będzie chciało odpowiedzieć na litanię, to z góry dziękuję
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując