Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-13, 23:09   #2477
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

PatiPee z decyzjami miałam podobnie. przejrzałam masę rankingów, opinii i forum zanim cokolwiek wybrałam

Pewnego razu tak sie zawzięłam, że niemal całą noc spędziłam na przeglądaniu i zamawianiu. I tak spać nie mogłam, więc poskutkowało przynajmniej tym, że miałam już coś wybrane

Chciałam się sugerować czyimś listami wyprawkowymi z blogów, ale siostra doradziła mi najlepiej - żeby kupować to co się samemu uważa za słuszne i potrzebne Wiadomo, poczytać można, ale żeby nie dać się zwariować, tyle teraz pułapek marketingowych.

Dasz radę

antena22 ja przed świętami już byłam na zwolnieniu i nawet nie pracując czasem ledwo żyję. dlatego podziwiam cię od środy odpoczniesz i będziesz miała już chwilę, żeby się zająć całą resztą.

83kajusia 34 tydzień wow! ja zaczęłam 31, jak ten czas leci. ja bóle mam tylko delikatne jak mały harcuje, ale pewnie za jakiś czas też mnie czekają podobne oznaki. a jak samopoczucie?

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-01-13 o 23:17
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora