Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nude... ale wcale nie nud(e)ny ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-20, 18:05   #11
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nude... ale wcale nie nud(e)ny ;)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dawno nie zaglądałam na MM, dlatego mnie to zaskoczyło bardzo korzystna zmiana
Dziękuję, też mi się wydaje, ze lepiej mi w chłodnych włoskach
Cytat:
Napisane przez megide Pokaż wiadomość
Bardzo lubię Twoje makijaże (chociaż nie komentuję, ale dzisiaj zrobiłam wyjątek). Wyglądasz dziewczęco, świeżo i promiennie. Ps. Jakie to numerki cieni, różu i błyszczyka.
Bardzo mi miło. Róż ro Lune D'Or, numer 35 bodajże. Koloru błyszczyka i cieni nie pamietam, pozwolisz ze podam Ci je jutro
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Ładne wydanie Naszej Yenn

Oj tak, w Koszalinie biało A ja juz wiosenną odzież wydobyłamKiszka.

Kiszka totalna, miałam nadzieję na ciełe i słoneczne święta, a tu
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Bardzo fajny delikatny
To byl taki do pracy na codzien tak?
Slicznie.


Kurcze a dalej mnie kusza cienie diamentowe w musie Bell- dzis juz mialam zamiar kupic ale cos mi wypadlo

Ten akurat był na spotkanie z koleżanką, ale do pracy też się tak delikatnie maluję
Pokazywałam ostatnio drugi makijaż robiony tymi cieniami Bell, tylko innymi kolorami, możesz sobie zerknąć jak masz ochotę Cienie szczerze polecam, spróbuj je na bazie stosować - mi się wtedy nie rolują, Dziewczyny w wątku Bell też pisały, ze na bazę nakładają, tak mi się przynajmniej wydaje
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując