Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-18, 14:04   #14
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory

Cytat:
Napisane przez IDIwona Pokaż wiadomość
Ja osobiście stosuję kolagen do picia Gesha Beauty Collagen Drink. Działa genialnie, bo nikt nie wierzy, że jestem po 40-stce... Fakt, że piję go regularnie od paru miesięcy i boję się że jak odstawię to zmarszczki się pojawią... Do tego nie mam problemu z włosami czy paznokciami, mimo hashimoto. A kiedy porządnie poparzyłam rękę w piekarniku po 3 dniach głęboka rana była już zagojona. Myślę, że to co ważne przy wyborze tego typu produktu to ilość kolagenu w jednej porcji i zawartość witaminy C, stymulującej odbudowę kolagenu. Nie ma co słuchać reklam tylko uważnie analizować skład. No i kolagen musi być rybi, żeby działał na skórę. Podobno płyn lepiej i szybciej się wchłania niż tabletki.
Masz rację, ja już nie wierzę Gdybyś miała Hashimoto uwierz pogorszenia skóry, włosów nie dałoby się nie zauważyc. Drink, który polecasz ma marne szanse działania...
SKŁAD: woda; zagęszczony sok jabłko-wy; kolagen; stabilizator: pektyny (jabłkowe); regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; substancja słodząca: glikozydy stewiolowe; octan DL- alfa tokoferolu (witamina E); kwas L-askorbinowy (witamina C); octan retinylu (witamina A); aromaty. Płacisz za konkretną chemię opakowaną w urocze ampułeczki. Co do poparzenia, że niby zeszlo po 3 dniach od picia kolagenu to

Edytowane przez 201705240954
Czas edycji: 2017-01-18 o 14:42
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując