Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-19, 17:04   #4973
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie nosze biżuterii, no raz na ruski rok coś tam założę, ale kolczyków nie mogę, bo mam tak samo, ślimaczą mi się później dziurki, pojawiają się stany zapalne. Niestety, mimo, że nie noszę łańcuszków i naszyjników, to i tak mam te gulki na szyi, nie wiem od czego to wychodzi, a kiedyś nie miałam tego problemu, dopiero gdzieś od 2 lat się pojawiają, odkąd zwalczyłam trądzik. Tarczycę mam zdrową.

Miód mi bardzo pomógł i na te gulki też dał radę, zagoiło się wszystko pięknie i buzia jest czyściutka i po prostu ładna, ale dla odmiany od wczoraj walczymy (całorodzinnie) z grypą jelitową, masakra
Współczuje. U nas łagodnie w tym roku, bo tylko córka miała, ale dość szybko jej przeszło i jakoś bezboleśnie. Poza nią nikt więcej nie złapał.
No właśnie ja obserwuje u siebie takie okresy np. Kiedyś miałam problem na twarzy, potem twarz ok ale przeszło na plecy, na dekolt, potem znowu na plecy, twarz, szyję i wszystko na raz. I tak od nastu lat. Teraz w sumie po zmianie pielęgnacji jest ok, bo nie ma stanow zapalnych a jak cos sie już pojawi to coś małego. Nie narzekam, bo dawno nie miałam takiego spokoju jesli chodzi o skórę. A od biżuterii muszę się trzymać z daleka trudno
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora