Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy...
Wątek: Problemy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-21, 18:15   #153
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
To nie pisz w takiej sytuacji, że matka ma się z nimi podzielić pieniędzmi.
A jak sobie wyobrazasz wsparcie finansowe autorki watku i jej chlopaka, ulzenie im w kosztach opieki nad niepelnosprawna?

Ma dac do reki banknot 100-zlotowy uposledzonej ubezwlasnowolnionej dziewczynie? Ktora za chwile go podrze albo zje? To by oznaczalo, ze opiekun prawny dziala na niekorzysc podopiecznego.

Rownie dobrze matka moze co miesiac dawac im kilka paczek pampersow (=partycypowanie w kosztach opieki), ale matka nie chodzi, wiec ktos te zakupy musi zrobic.

Dla autorki, jak juz ona sama to napisala, nie to jest jednak najwazniejsze, a jak najszybsze rozwiazanie problemu.

Autorko, jak potoczyla sie rozmowa z chlopakiem?

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez getlock Pokaż wiadomość
Tak w ogromnym skrócie to powiedział, że zejdą mi z oczu w tygodniu, że jak wrócę to ich już nie będzie.
I tak po prostu? W ogole nie obeszlo go to, ze dziewczyna, z ktora jest od kilku lat, chce odejsc?
Dziwne to dla mnie... Ja bym w takim przypadku czula sie jakbym od dawna byla kandydatka na opiekunke...a nie na zyciowa partnerke czy zone....
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując