Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-11, 09:16   #21
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Angry Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Myślę,że osoby kupujące podróby na Allegro , a potem wystawiające pozytywny komentarz sprzedawcy doskonale zdają sobie sprawę co kupują.Dla nich jest bez różnicy czy zapach jest płaski ,trąca spirytusem czy plastikiem. Najważniejsze ,żeby "pachniał" jak chanel czy dior.
Zdążyłam się już zorientować, że wiele osób także z mojego otoczenia (poza tymi których zaraziłam swoją miłością do oryginalnych perfum) kompletnie nie zwraca uwagi, a może raczej powinnam powiedzieć,ich powonienie nie jest wrażliwe na głębię czy niuanse zapachu. Ba! Jestem pewna, że nie potrafiliby odróżnić oryginału od podróby! Zalewają się do nieprzytomności śmierdziuchami ,które im "pachną" i są zadowolone Wg mnie to chyba kwestia osobowości: pewnej wrażliwości, poczucia dobrego smaku,jakiegoś wyrafinowania zmysłu powonienia.
A wracając do allegro, oczywiście zdażają się i tacy kupujący którzy zostaną zwyczajnie oszukani przez sprzedających i tego typu proceder zdecydowanie potępiam .Sama byłam kiedyś w takiej sytuacji, gdzie sprzedawca zapewniał mnie że to oryginalne perfumy, a po otwrciu przesyłki okazały się podróbą. Na szcęście pieniążki odzyskałam,i co istotne zostałam przeproszona przez sprzedawcę.
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując