Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokaż swoje usta :) Zdjęcia błyszczyków/pomadek na ustach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-12, 12:29   #426
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pokaż swoje usta :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Pomadka ja cie chyba udusze!!! Pokazujesz tu takie cuda i znowu wydam pieniadze...Ja nie chce juz kupowac¨!!! Ale Menthe i Shebam musze miec
Tanzanit kupuj, kupuj... POlecam CI.

Ja noszę się z założeniem wątku o błyszczyku, który robi taką "srebrną" taflę wody na ustach, nadaję kolor, ale jest bez drobinek.
Widzialam, taki w TV u jakiejś brzydkiej babki, ale nie mam zdjęcia porównawczego, aby mniej więcej określić o co mi chodzi. Te usta wyglądały jak plastkowe, ale bardzo lekko...

Wracając do JT.
Powiem, ze ładna jest też Fraise Tagada, ale nie wyszla za korzystnie na fotkach, bo w sumie fotki ust są powycinane z innych zdjęć, gdzie nie kladlam nacisku na obfotografowanie ust, tylko calej twarzy. Ale kolor jak najbarziej ok. i już zmęczylam 2 tubki FraiseT.

Shebam, jest niezły, taka złota tafla na ustach. Najpiękniej wygląda w słońcu, sztucznym świetle.
Menthe odświeżający miętowy smak i zapach, bardzo go lubię. I ładnie "wybiela" usta, są takie lekko trupie. Fajne.

POlecam zakup JT.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując