Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy - zajady!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-28, 07:36   #35
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Pomocy - zajady!!!!

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Kup sobie maść "tribiotic" i smaruj na noc grubą warstwę. Na dzień używaj tłustego kremu NIVEA. Mnie to pomaga i to zaledwie w kilka dni. Aha - koniecznie pamietaj o tym, żeby myć buzię wodą z mydłem, szczególnie po każdym posiłku i nie oblizywać na zimnie ust.
Tylko nie Tribiotic!!!!!! To jest maść, która składa się z trzech antybiotyków i jeśli jesteś chociaż na jeden uczulona to po prostu klapa!! Ja się tribioticem załatwiłam w tamtym roku, też smarowałam nim zajady, pierwszy dzień wszystko ok, zajady prawie znikły, ale drugiego dnia zaczął się już koszmar, wyskoczyły mi w miejscu gdzie się nim smarowałam pękające pęcherzyki, uwierzcie mi, że to jest jeszcze gorsze niż zajady. Przez pół roku się z tym męczyłam, dermatolog wcisnęła mi jakaś maść z La Roche Posay, która w ogóle nie pomogła. Zdesperowana sama kupiłam sobie maść, którą kiedyś już stosowałam Dicortinef, ona jest do okolic oczu, na receptę, ale pomogła mi i od roku nie mam już żadnej zajady. Dermatolodzy czasami zamiast pomagać to szkodzą....
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując