Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o byciu AU PAIR, part. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-01, 10:32   #4429
dominiquella97
Przyczajenie
 
Avatar dominiquella97
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Hej wszystkim! Jestem tu nowa (: Wyjazd jako Au Pair planuje już od bardzo dawna - marzyłam o Stanach, jednak postanowiłam na początek polecieć bliżej. Szukałam rodziny w Europie (nie miałam jakiegoś konkretnego kraju na oku - chciałam po prostu wylecieć, zdobyć nowe doświadczenia, poznać ludzi). Poszukiwania zaczęłam w październiku przez aupairworld. Miałam nawet 3 rodzinki, które już praktycznie mnie wybrały, jednak cóż - nie wyszło. Na początku tego miesiąca znalazłam rodzinkę - dwójka dzieci, dziewczynka 9 lat, chłopiec 6, pies i co nie do końca tak często spotykane - 2 matki. Rozmawiałam z nimi 2-krotnie na skype, dzisiaj będzie 3 raz. Wymieniamy wiadomości. Wybrały mnie, umowę dostałam - teraz tylko odesłać i lecę 23-24 lutego. Jest któraś z was w Londynie - spotkać się czy chociaż popisać - ja bardzo chętnie! Jako, że to moja PIERWSZA przygoda. Nie tylko pierwszy raz jako au pair, ale też pierwszy raz za granicą..

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MarziOdi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Planuje wyjazd na wakacje jako au pair do Anglii (ewentualnie Niemcy) za pośrednictwem stronki AuPair World. Mam takie dziwne pytanie... czy na tej stronce to rodzina odzywa się do au pair czy my mozemy napisac do rodzinki jesli jakas nam pasuje (EasyFind)? I co napisać? Bo ja kompletnie nie rozumiem tego Można napisać coś w stylu, żeby przejrzeli moj profil czy cos czy jak haha
Pozdrawiam

Ja osobiście nie pisałam tylko do rodzin z EasyFind. Wyszukiwałam wybierając kraj, datę startową. Czasami nawet wysyłałam aplikację do rodzin, które szukały od 20 roku życia. Byłam w kontakcie z rodziną (bardzo mi się spodobali), którzy chcieli au pair o 21 roku życia (mam 19). Jednak niestety wybrali dziewczynę, która już była w Londynie i mogli się spotkać, wszystko omówić. Wysyłając aplikację masz automatyczny tekst jednak lepiej dodać coś od siebie. Ja pisałam parę informacji o sobie w skrócie (miałam sporo o sobie już na profilu) - czyli gdzie mieszkam, co lubię robić i krótko dlaczego chcę być au pair. Na koniec dodawałam, że jeżeli są zainteresowani to czekam na odpowiedź. Tyle wystarczy. Dłuższe wiadomości zawierające więcej szczegółów wymienisz z rodziną, jak odpiszą pozytywnie na aplikację. Można czekać aż rodziny pierwsze wyślą aplikację, jednak lepiej samej wysyłać. Może jakaś Ci szczególnie przypadnie do gustu - wysyłasz wiadomość i gotowe!
dominiquella97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując