Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpień 2017 ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-01, 20:11   #4784
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy sierpień 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Hej


Jakie to jest wkurzające, prawda? Człowiek myśli że już przeszło a tu doopa.


Czy tę poduszkę z all masz w kształcie literki C? Bo ja dziś przeglądałam i są np. długie po 170 cm które podobno można układać na różne sposoby i nie wiem co o tym myśleć


Też się leczyłam Prenalenem, do tego dużo wody z sokiem malinowym, okłady żelowe na ciepło na zatoki i combo z imbiru, miodu, cytryny i pomarańczy wymieszanych z wodą.


Bardzo mi przykro


Jesteś pod opieką alergologa? Jeśli przyjmujesz jakieś leki to sprawdź jaką mają kategorię bo jeśli C to lepiej ich nie brać i żeby lekarz przepisał Ci coś z kategorii B. Mi w ciąży astma przeszła i aż nie dowierzam, mogłoby tak już zostać na zawsze

Ja polecam z H&M spodnie takie a'la dresowe z linii MAMA. Wygodne i kosztowały jakoś między 40 a 60 zł. Wczoraj zamówiłam sobie jeszcze legginsy ciążowe z allegro a dzisiaj weszłam do Calzedonii zapytać się czy mają rajstopy ciążowe a ekspedientka "Tak, 64 zł". Whaaat?
Kupilam od sprzedawcy comfy corner bo mnie zauroczyl wzor dokladnie powtorzony z formy done by deer czyli tej co wypatrzylam lozeczko 1485979901462.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora