Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Alien - banalny czy nowatorski?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-13, 08:18   #6
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Question Alien - banalny czy nowatorski?

Zakladam watek poswiecony nowemu zapachowi T. Muglera.
z uwagi, ze jest dosyc swieza nowosc- jeszcze niedostepna w Polsce, uzbrajam sie w cierpliwosc
Moje pierwsze spotkanie z tym zapachem nie zauroczylo mnie, wrecz zniechecilo- gdyz powaznie zapachnialo mi banalem..ot takie slodkie nuty- ambra, leciutkie nuty drzewne, w tle subtelny jasmin- tworzy to troszke sztuczny aromat, odrobine "plastikowy" w odbiorze, podobna nute zauwazylam w nowym Obssesion.Tak zapach rozwija sie poczatkowo na mojej skorze.Po paru godzinach nie bylo po nim sladu- a tyle sie naczytalam o legendarnej trwalosci???? ....
Butelka ..coz napewno nie pokresla kobiecosci zapachu- w sumie- to dla mnie zbytnie udziwnienie, chociaz ta fioletowa barwa idealnie komponuje sie z zapachem.Jest dokladnie taka jak on- sztuczna...
Napewno nie jest to zapach z ktorym sie identyfikuje, nie kojarzy mi sie z zadna pora dnia, kompletnie nie dziala na mnie..Te wrazenia mam po 2 dniach niesmialego testowania zapachu, przy udziale innych zapachow.
Ale dzisiaj zaryzykowalam - i bede go nosic caly dzien-solo- okaze sie czy moze do konca sie znienawidzimy, albo moze to bedzie poczatek innego uczucia
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując