Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-13, 10:47   #29
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Zgadzam sie z Jasmin, że bywają perfumy mniej i bardziej trwałe. To wręcz oczywiste dla kogoś kto juz ich troche zużył. Dla mnie dwoma skrajnymi przykładami są Lancome Miracle,który wytrzymuje na mojej skórze zaledwie 2-3 godziny i klasyczny Angel, który jakby wżerała sie w skóre zapachem i utrzymuje się nieznośnie nawet po kąpieli. Powiem szczerze, że jesli mam "rozpoznać" podróbke to kieruje sie przede wszystkim tym co wywącham i obejrze w perfumerii. Niestety nie znam na to innego sposobu. Swego czasu ponoć pojawialy sie spekulacje że w sieciowych drogeriach tez można spotkac podróbki.Nie wiem na jakiej podstawie ktos to stwierdził, ale dla mnie to taka "teoria spisku" - doszukiwanie się wszędzie podstępów. Sprzedawca u którego kupuje na Allegro sprzedaje towar, odpowiadający temu, któy mogę obejrzeć w drogerii. Jeśli jakims cudem w drogerii sprzedają podróbki to i ja widocznie kupuje podróbki bo nie jestem w stanie tego stwierdzić.
Ja równiez zwracam baczną uwage na wykonanie opakowania (jak sie potem zużywa), jakość pudełka a przede wszystkim zapach i to jak sie rozwija na skórze.

Olciu wyrażene "ta perfuma" to okreslenie potoczne, które nagminnnie jest używane na Allegro. Mnie tez nieco razi ale co ja moge na to poradzić? Poprawiac wszystkich? Żeby było śmieszniej sprzedawcy rozróżniają testery od pełnowymiarowych pachnideł używając określenia "w produkcie" ...oferta sprzedawcy dotycząca konkretnej ceny z wliczeniem kosztów przesyłki wody perfumowanej brzmiała:" xxx w produkcie na gotowo" ledwo zrozumiałam o co mu chodzi
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując