Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ołpen spejs a otwieranie okien/włączanie klimy - jak to rozwiązujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 07:34   #46
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Ołpen spejs a otwieranie okien/włączanie klimy - jak to rozwiązujecie?

Ja też pracuję na open space, mamy klimatyzację, ktora uzywamy tylko latem i okna. Siedzimy w kilkadziesiąt osób, wyłacznie jednej osobie jest duszno i terroryzuje otwieraniem okna. Siedzę przy oknie i jak przy temperaturze -10 mam wytrzymać przez 8 godzin przy otwartym oknie, bo komuś, kto siedzi koło mnie wiecznie duszno?
Dodam, że mam problemy z uszami i z bolącymi guzkami na skroniach i policzkach (wyłącznie po prawej stronie twarzy, gdzie mamy okno), które pojawiają mi się po kilku godzinach siedzenia przy mroźnym powietrzu. A sprawdziłam ten temat, bo gdy tej osoby nie było przez dłuższy czas i nikt nie otwierał tego okna, wówczas nie miałam żadnych problemów. Czasem marzę o pracy zdalnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Zapomniałam dopisać - w ciągu dnia mamy łącznie 40 minut przerwy i wtedy otwierane są wszystkie okna i wietrzymy pomieszczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując