Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-02, 14:05   #1033
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
doszły do mnie po dość długim oczekiwaniu czekoladki...złota to totalne nieporozumienie-na polikach ruda a białej wogóle nie widać
wlasnie widzialam ze znowu wystawila tez zlote i troche mnie meczyla ale jednak nie wzielam...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
hehs...i pani sprzedająca czekolady przemówiła do mnie w końcu postraszona interwencją w allegro (to faktycznie działa ) I twierdzi, że ma kilka niekompletnych przelewów i być może któryś z nich jest mój (przed chwilą sprawdziłam w historii mojego rachunku, że wszystkie dane jakie wymaga w tytule przelewu ujęłam, więc o co chodzi ) ale czekoladę wyśle do mnie jeszcze dzisiaj pfff....zobaczymy. Co za żenująco niski poziom profesjonalizmu...
to i ja tak zrobie jak nie bedzie ich do dwoch tyg

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A aj zastanawialam sie nad zlota i dobrze,ze nie wzielam Jakby byla taka zlota zlota,delikatna,to spoko,a Wy wlasnie o jakims rudym piszecie Kiepska sprawa


To chyba zawsze tak jest.Jak Ci zalezy,zeby szybko cos dostac,to wyjdzie cos po drodze i bedziesz czekac 2x,3x dluzej.Mi np.na tym tak bardzo nie zalezalo,a dostalam szybciutko Tyle,ze w tym wypadku nie bylo mozliwosci wyboru innego sprzedajacego,bo tylko ta Pani ma na allegro biale czekoladki Oby doszla szybko
dobrze ze nie bralam zlotej chociaz na zdjeciu wyglada dosc ladnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora