Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmęczone torby w autobusie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-16, 19:28   #2
cheri_magda
Rozeznanie
 
Avatar cheri_magda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 592
Dot.: Zmęczone torby w autobusie

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Czy to jest jakaś plaga, czy tylko ja mam pecha?! Ostatnio dosłownie w każdym autobusie/tramwaju, do jakiego wsiądę, X miejsc jest zajętych przez torebki i plecaki innych pasażerów. I to nie że babcie jadą z targu i reklamówki z zakupami sobie siedzą. Zwykle to młode kobity - siedzi nana przy oknie, a obok niej torebeczka.

Na hasło "Przepaszam bardzo, chciałabym usiąść" zwykle nie ma problemu i torebka przesiada się na kolana właścicielki - ale mam wrażenie, że dziunie zajmują miejsca torebkami właśnie po to, żeby ludzie najpierw usiedli sobie gdzie indziej, a dopiero potem obok nich Więc jak nie ma miejsca przy oknie dla mnie ( ), to specjalnie wybieram sobie miejsce z torebką Co lepsze - zawsze tuż obok mnie jest miejsce zajęte torebką, więc nawet nie muszę daleko szukać

Ponieważ Wizaż to zgromadzenie młodych kobiet, to proszę o komentarze. Może same jeździcie z torebką na siedzeniu obok
Jak połowę miejsc jest wolnych to tak, położę torebkę na siedzeniu obok. Po prostu jest mi tak wygodniej.
cheri_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując