Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co mi jest??
Wątek: Co mi jest??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-04, 17:55   #7
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez toxisch Pokaż wiadomość
Hmm...moge napisac swoje podejrzenia, to co mi podpowiada intuicja, więc prosze tego nie brac za poważną diagnozę.
Przede wsyztskim za niskie cisnienie bądź cukrzyca. Dwa - za długo śpicie: często jak się śpi za dłuzo człowiek czuje się bardziej niewyspany, niż gdyby spał parę godzin krócej. Niedotlenienie, bądź wbrew pozorom może za mało ruchu ;>. Odpoczywacie jakoś czynnie? Uprawiacie jakiś sporty? Dobrze się odżywiacie?
jest tez opcja, że obecnie prowadzony tryb życia może by niezgodny z waszym zegarem biologicznym. Ponoc każdy organizm ma swoje optymalne godziny, w których powinien spac, u jednych to beda wczensiejsze godziny, że powinien wcześnie się położyc i w związku z tym wcześniej wstac a u innych na odwrot. I ponoc dopiero takie życie jest w stanie zapewnic optymalny odpoczynek organizmowi. Ale ile w tym prady to nie wiem, tyle słyszałam.
Może wizyta u innego lekarza? Zmierzcie ciśnienie.

EDIT: Anemia chyba nie musi by wywołana tym, że się za mało je, tylko tym, że się je nieodpowiednie rzeczy, bo to chyba niedobór żelaza? Jeśli dobrze pamiętam

moje cisnienie to 112/72... w sumie nie jest przeciez jakos drastycznie odbiegajace od normy...
wiem wiem ze jak za dlugo sie spi to sie czuje jak byl z tydzien nie spala, ale ja potrafie zasnac wszedzie! musze spac bo nie wytrzymuje...
hmm z tym odzywianiem.. jem duzo 'na raz" bardzo nieregularnie.. potarfie nie jesc NIC do 16 i dopiero po przyjsciu ze szkoly sie najadam.. wiem ze to nieprawidlowe, ale czasami nie mam czasu zjesc cos...no co lubie cwiczyc... lubie to i w miare czesto to robie.. cwicze taniec.. i to na tyle...
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując