Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer-Białystok
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 11:19   #1430
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Dobry fryzjer-Białystok

Cytat:
Napisane przez RudeCiacho Pokaż wiadomość
Wypowiadam się o salonie Mocca.
Trafiłam tam z gruponu, zachęcona fanpagem.
Każda z dziewczyn miała tam piękne, zadbane włosy. Też chciałam!
Miałam w pakiecie, ścięcie, modelowanie oraz regeneracje.
Gdy zaszłam na wizytę dowiedziałam się, że nie ma ciepłej wody ( ok, to nie jest wina fryzjera). Dowiedziałam się, że najlepiej będzie, jeśli ograniczymy się do samego ścięcia na sucho.
Słyszałam gdzieś, że w innych salonach klientów z grupona traktuje sie gorzej, ale aż tak?
Co do czego po moim upieraniu się w końcu dostałam mycie głowy, jednakże BEZ REGENERACJI. Właścicielka zostawiła mi na 10 minut na włosach szampon i wróciła do oglądania telewizji.
Ścięcie jest technicznie dobre, jednak włosy nadal mi się nie układają ( spód się prostuje a wierzch przybiera jakieś fantazyjne kształty). Wyszłam z salonu niezadowolona, bo modelowanie było zrobione w sposób niewłaściwy i zamiast fal, które umiem sama wyczarować sobie w domu dostałam wygląd "lorensa".
O ile - powtarzam - ścięcie było dobre techniczne a po fryzjerce było widać, że się zna, nie polecam.
Również byłam i raczej nie polecam. Miałem ściecie i koloryzacje. O ile ściecie było całkiem ok to ciemny chlodny blond jaki chciałam uzyskać przypominał Rudy miedziany blond. Po mojej sugestii że nie jest to co chciałam uzyskać pani powiedziała że absolutnie to jest chlodny blond. Sorry więcej tam nie pójdę. Za kolor i cięcie zapłaciłam 180zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując