Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-23, 13:43   #3867
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia takie delikatne białe przebarwienia na skórze w postaci plamek się pojawiają, raz bardziej, raz mniej widoczne.
no bobas rzeczywiscie spory a waga jest orientacyjna. sama nie wiem czy w nią wierzyć, skoro ustalają ją nie przez usg tylko pomiary brzucha i zaznaczają na schematach ale z kolei całkiem możliwe, bo brzuch duży i z każdej strony czuję jak się mały rozpycha. więc jeśli sie potwierdzi, to będę miała niemałą batalię przy porodzie, heh.
klementyna a to prawda. najlepsze to takie z dobrej cukierni. mniam! z lidla są robione masowo, wydaje mi się, że mniej słodkie są i takie napompowane. co prawda dawno nie jadłam, ale pamiętam tutaj w uk o prawdziwe pączki tym bardziej ciężko. wszystko z gotowej masy robią, wszystko sztuczne. w polskim sklepie ponoc były od wczoraj, ale dziś info na stronie, że się w okamgnieniu rozeszły, a tak to chociaż by sobie TŻ podjadł. ale zakupił w tesco jakiś szcześciopak małych pączusiów i też zadowolony. wychodzi na to, ze z nas dwojga to chyba ja taka wybredna jestem
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora