Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-25, 18:48   #3739
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Za szerokie ramiona?

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Moim zdaniem masz bardzo ładny dekolt Więc jeśli lubisz ten deseń to nie rezygnowałabym z niego, ale równoważyła dół. Tego typu dekolt plus rozkloszowana na dole sukienka będzie ok. Bluzka o takim kroju i czarne rurki chyba nie... ale też ciężko stwierdzić, bo zdjęcie z jakiejś kiepskiej perspektywy no i chyba trochę przygarbiona jesteś.
Dużą masz różnicę w obwodzie ramion i biodrach?
Bluzek takich nie mam, ale sukienki sobie teraz takie 2 kupiłam. Tylko ta druga jest obcisła i nie rozkloszowana, więc nie wiem... Tamtą w sumie noszę i tak nasuniętą na ramiona, rozumiem, że w tamtej by mi nie pasowała taka góra?

Ramiona mam 99, a biodra 93 (biust 97 a talia 75 o ile to ma znaczenie?). W internetach piszo, że przy dużym biuście i szerokich ramionach należy unikać takiego typu dekoltu Ale w sumie jakby pozbierać co tam radzą, to by wychodziło, że żaden dekolt nie jest dla mnie, więc już całkiem zbaraniałam.

Jakiś czas temu w końcu pojawiły się u mnie choćby lekko zarysowane obojczyki i chyba to jest najważniejszy powód, dla którego tak ukochałam ten dekolt Wcześniej nie miałam widocznych kompletnie żadnych kości
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora