Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brwi, jaki kształt, jaki kolor będzie pasował ? porady
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-05, 18:47   #106
Lawinia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Odrośnięte brwi po kilkukrotnej regulacji pęsetą

Drogie Wizażanki!

Piszę do Was o radę...? Nie, nie, nie, bardziej piszę dlatego aby się uspokoić i nie wpadać w schizy...
Do rzeczy!
Brwi pierwszy raz w życiu delikatnie wyregulowała mi kosmetyczka, zwykłą pęsetą w wakacje zeszłego roku. Bardzo szybko mi odrosły. A że w tamtym ciepłym okresie spodobały mi się wymodelowane brwi łączne regulowała mi max z jakieś 7 siedem razy, nie więcej.
Moje pytanie to czy taka częstość nie zniszczy ich naturalnego kształtu i w pełni odrosną i powrócą do pierwotnego stanu? Po ostatnim regulowaniu lewa brew rosła mi dużo szybciej niż przez naprzykład. No ale jak tak pomyśle to moja prawa zawsze była lichsza od lewej, hm...
Nie wiem, uspokójcie mnie jakoś
Zamieszczam moje zdjęcie z brewkami ja wyglądają teraz, głupie pytanie ale czy nie widać żadnych śladów regulacji?

Tak, tak, wiem, mogę się wydawać małolatą z kompleksami ale moja mama w ogóle nie chce ze mną rozmawiać

Dziękuję Wam z góry za odpowiedzi!

Ściskam Was wszystkich

Edit
Mój tablet się buntuje, więc daję linka do swojego instagrama z aktualnymi zdjęciami brwi... Dzięki raz jeszcze !!
No, to tyle!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2017-03-05-19-30-48.jpg (75,4 KB, 80 załadowań)
Lawinia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując