Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy Avon. Zapachy Avonu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-06, 14:22   #4178
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
For Away Infinity : mój mąż jest nimi zachwycony; słodkie, waniliowe, trochę tropikalne (?)
Zastanawiam się teraz nad np. Little Lace Dress. Macie, co sądzicie?
O tak,Infinity są takie sensualne,pociągające
Wiem że za późno na odpowiedź od stycznia ale mnie się Little Lace Dress podobają są cięższe,kwiatowe ale takie hmm...jakby miały taką ciągnącą,oleistą zmysłową nutę,poza tym są eleganckie
Na tę chwilę z 'sukienek; podobają mi się one najbardziej

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Dawno nie kupiłam żadnych perfum z Avonu, a że wszystko mi się pokończyło to się przymierzam do zakupu, ale nie mam pojęcia, co wybrac. Jeżeli chodzi o Avon to bardzo lubiłam zapach passion dance (używałam tylko zimą), ale ostatnio już pod koniec (miałam flakonik 3 zimy) jakoś tak mniej mi się już podobał, może po prostu znudził. Bardzo też lubię little black dress (używam zwykle w okresie jesieni/zimy), ale jego dopiero skończyłam, więc nie chciałabym ponownie. Nie lubię zapachów słodkich to mówię od razu i pamiętam, że nie podobał mi się perceive, pomimo, że niby moje nuty zapachowe. Jesteście w stanie mi coś polecić?
Jeśli lubisz Passion Dance i Little Black Dress...hmm... czyli w stronę kwiatowej elegancji,nie przesłodzonej Może spróbujesz wspomnianej przeze mnie wyżej Little Lace Dress? Mają nutkę słodyczy,ale bardziej czuć eleganckie zmysłowe kwiaty Z klasyków jeszcze Far Away,Premiere Luxe...jest też nowość-Little Black Dress w świeższej wersji z dodatkiem cytrusowej nuty
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując