Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2009 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-08, 12:17   #2552
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bardzo przytulna restauracjaO przepraszam, że zrobiłam z niego kobietę, ale tak mi się coś ubzdurało
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ejjjj laski wiecie co sie stalo... dzwoni do mnie tata i mowi "marta jest opel corsa d kupienia od znajomej pani prokurator za 6 tysiecy, wziasc wam (mi i mojeje siostrze)?" a ja ze tak jasne super... i ze auto niejest najnowsze ale jako pierwsze auto do takiej pierwszej nauki jako kierowca bedzie sie nadawalo.. mam teraz motywacje zeby zdac ten chory egzamin... moja siostra, tez teraz bedzie zdawala wiec obie sie ucieszylysmy.. kurde ale tata nam niespodzianke zrobil
No super Teraz to musisz się postarać żeby jak najszybciej wsiąść za kierownice nowego autka

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
noo ja tez bym sie tego obawiala ze niby wszystko spoko, dostanie urlop, a tu ja ciagle beda do czegos wolac, bo nagle sie okaze ze nie ma rak do pracy, a ona przeciez wszystko wie wiec moze pomoc no ale wiele zalezy od pracodawcy, tylko ze niestety wydaje mi sie ze wiekszosc z nich jest takimi "swiniami" ze gdyby byla taka potrzeba to zgarna ta osobe zeby cos pomogla nio ale ludzie sa rozni, wiec najlepiej pogadac z ta osoba co mysli na temat swojego pracodawcy i stosunkow w pracy, bo jesli mialoby byc tak ze ta osoba bedzie stale latac cos zalatwiac, przynosic odnosic i nie wiadomo co to moze lepiej wybrac inny lokal?
Szef tamtej dziewczyny miał być też gościem na weselu, ale jego zachłanność na dodatkowy zarobek okazała się silniejsza. Przyjaciółka mówiła mu na rok przed ślubem,że będzie zaproszony razem z żoną więc prosi żeby nie brał zleceń na wesela w tym dniu. Filmować i robić zdjęcia mieli inni pracownicy, ale szef oczywiście się tym nie przejął, przyjął inne zamówienia i suma sumarum sam filmował na weselu, a zdjęcia robiła ta dziewczyna, która była gościem
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora