Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-08, 17:47   #29
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
No to ja pierwsza! Uprzejmie proszę o analizę nowej odżywki ziołowej Kallos - Herbal balsam techno basic.

Skład:
aqua, propylen glicol, myristil alcohol, cetrimonum chloride, mica, titanium dioxid, tetrasodium EDTA, metylchloroisothiazolinon e, methylisothiazolinone, CI 42051, Ci 19140, citric acid, parfum, hexil cinnamal

Skład znalazłam gdzieś na Allegro, mam nadzieję, że jest prawidłowy

A to informacje o odżywce:
Herbal balm perłowa maseczka - Ziołowa maseczka do włosów o właściwości balsamu. Maseczka zawiera specjalną formułę która idealnie regeneruje włosy suche matowe i łamliwe. Maska ta przeznaczona jest do włosów które zostały zniszczone spalone wszelkiego typu zabiegami chemicznymi, regeneruje wszystkie włosy i nawet te najbardziej zniszczone i spalone. Maseczka ta pielęgnuje, zmiękcza, odżywia suche i łamliwe włosy. Po zastosowaniu maseczki włosy stają się jedwabiście gładkie i łatwe w rozczesywaniu. Włosy są dogłębnie nawilżone i zregenerowane po same końce.


Czy faktycznie będzie mieć takie właściwości? Szukam czegoś na włosy przesuszone farbowaniem, suszeniem i prostownicą.
ja mam tego kallosa - użyłam go dziś po raz pierwszy i włosy boskie

a czy ma on w składzie dużo sylikonów?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora