Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-09, 14:09   #2020
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Oto uaktualnione zestawienie od strony 26 tego wątku( wcześniej od 1- 26 zestawienie zrobiła inna Wizażanka). Przy niektórych pozycjach podałam nr postów gdzie jest zdjęcie ust pomalowanych szminką/błyszczykiem. Pierwsze, wytłuszczone pozycje to najczęsciej proponwane a zarazem "sprawdzone", reszta pojawiała się w pojedyńczych postach.
Zaznaczam, że jest to lista wypróbowanych mazideł. Nie ma na niej pozycji, które okazywały się czymś innym niż to czego szukamy - czyli Cielaczków



BŁYSZCZYKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Sephora nr 14 (zdjęcie błyszczyka i ust nim pomalowanych : post nr 763 oraz http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1345)
- ART Deco - seria Nude - kolor 27 (post: 895, 1210. Mam ten błyszczyk. Jest kryjący, dobry do ciemnoczerwonych ust) ale też nr 22 (najbardziej cielisty "podkładowy") i kolor 26 (wpada w róż) Wszystkie bez drobinek i brokatu.
- Wibo - Water Sheen with Maxi Lips - nr 7 (post: 853, 931, 938, 1516) nr 5 , nr 6 ( post 886)
- L'oreal Glam Shine - nr 400 (wg mnie nie nadaje sie do ciemoczerwonych ust. Jest mało kryjący)
- Bourjois - seria Les Nudes - kolor 33
- Infinity nr 107 (post: 1128) Mam i polecam [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Julia/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
- Hean - Pearly Shine błyszczyk nr 16 Coffee (wg mnie rewelacyjny, jasny, kryjący)

- Avon - Natural Flux , Sand Shine (post 1229)
- Avon - mini Błyszczyk do ust - "Warm Cinnamon" (beżowy, kryjący)
- Maybelline - Watershine nr 504 Baby Pink
- Pierre Rene Dream Shine nr 05 (post 796) - krytykowany przez niektórych
- Eveline - 3D Juicy Shine nr 37
- Rossman - Lovely nr 4 (post 963)
- Paloma błyszczyk nr 3 (jasno-mleczno-beżowy)
- Isa Dora - Mega Wet Gloss - 25 mocca Cream (post 1212) Wg mnie wygląda bardzo zachęcająco [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Julia/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
- Sensique - Trendy Colour 111
- L'oreal - Glam Shine nr 04, 06
- Paloma - nr 3 Moisturising effect (Wizażanka pisała że jest cielisty i mocno kryjący)
- L'oreal Glam Shine MoonLight 99 "Beige Moon" - perłowy jasnobeżowy
- Diadem - nr 17 (odcień beżowy, błyszczący)
- Astor - Prismatic 07 Crystal Coral (błyszczący beż)
- Golden rose - Lip Gloss with Vitamins nr 02 (kolor i krycie porównywalne do Art Deco 27)
- H&M - kolor SWEET CHUTNEY (cielisty z drobinkami ale nie kryjący)
- Dior ultra gloss kolor 213 (a munch of peanuts) - efekt bardzo bladych ust
- Givenchy pop gloss 451 fizz peach (kryjący, cielisty)
- Sally Hansen - diamond treatment "baguette beige"


POMADKI:

Najbardziej i najczęściej polecane:

- Isa Dora - Glossy Nude nr 117 (wielu Wizażankom się podoba, wg mnie nie jest cielista)
- Bourjois - Comme Par Maggie nr 13 , rownież nr 21 (post 1057)
- Bourjois - Docteur Glamour nr 10 - kolor rzeczywiście cielisy ale bardzo bardzo perłowy (żałuję że ją kupiłam...teraz stoi na półce nieużywana :-( )
- Inglot - nr 112
- Gosh - Velvet Touch nr 134 (wg mnie zbyt różowa i perłowa, niemniej jednak przez wielu polecana) (post 1666,1904)
- Vipera - AQUA COLOR - odcienie 511 (cielisty, perłowy) i 514 (neutralny cielisty), 512 (wpada w brzoskwinię), 513 (cielisty, perłowy)


- Inglot - nowa seria cielistych pomadek, m.in. kolor 262 (post http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1798)
- Vollare nr 44 i z serii "Butterfly" nr 43
- Lemax - colour nr 141
- L'oreal - nr 910 (właściwie niedostępna)
- Inglot - seria No Limits nr 133
- Miss Sporty - 020 Streep Tease
- L'oreal Color Riche Star Secrets nr 708 (przez kogoś została jednak skrytykowana)
- Faberlic kolor "lekki beż" (post 956 zdjęcie pomadki i ust nią pomalowanych)
- Sephora - nr 15 (nie perłowy - delikatny beż)
- Mac Satin - kolor Myth
- Avon pomadki w kolorach "Champagne" , "Latte Cream" (właściwie jasnobrązowy, mocno kryjący), " Sheer Naturale" (mleczny)
- Vipera - Vipera Cream Color nr 105 Romance
- Diadem Lady - pomaka nabłyszczająca 15 - jasny beż
- Maybelline Water Shine Elixir 560 Ivory Star - lekki beż(Jednak nie wiem czy jest to pomadka czy błyszczyk. Napisała o nim anula)
- Maybelline - Hydra Extreme - odcien 417 - ponoć idealna cielistość
-Vipera pomadka nr 016 (cielista, matowa)
Wysoka półka:
- Guerlain - kolor Envie de Beige
- Estee Lauder - nr 1A0 Vanilla truffle (polecana już przez kilka osób, jest bardzo jasna)
- Guerlain - Divinora Intensive mat nr 480 (matowa, 100 %cielista)
- Chanel - Hydrabas-nr 87 (zgaszony jasny beżo-róż)
- Dior Addict Ultra shine nr 222 (100 %cielista)
- Lancome - Color fever nr'200 ''Beige I hate her'' (żółtawo-beżowa, dość kryjąca)
- Calvin Klein - kolor SANDSTONE (nie wpada w róż) (post 1577 strona 53) Wygląda ciekawie
- Lavertu Nature Colours -41 Honeyed - jasna, cielista barwa
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora