Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Marcowy wiosenny wątek - depilator laserowy, Calvin Klein, Hakuro, Collistar
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-15, 20:53   #18
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Marcowy wiosenny wątek - depilator laserowy, Calvin Klein, Hakuro, Collistar

Czyli Ty chciałabyś OBYDWA te zapachy za 50 ml Sheer?
Nie do końca rozumiem. Dwa nowe, pełnowymiarowe flakony (z czego jeden unikat) za połowę Sheer?
Dolce i Gabbana nie ma już w produkcji, więc 50tka kosztuje teraz 300 złotych (poszukaj na allegro DOLCE&GABBANA EAU DE TOILETTE 50 ml) Ja mam nową 30tkę, więc wartość łatwo obliczyć, ok 200 złotych.
Z kolei za Victoria Secret to limitowana wersja w czerwonym flakonie, niedostępna w Polsce. Stara wersja tego zapachu kosztuje na allegro ponad 200 zlotych. Nowa z pewnością więcej (nie wiem ile, swoją dostałam z USA). Ja mam nową.
To są dwa pełne flakony, z pudełkami, każdy z nich wartością rynkową przewyższającą CK Sheer.
Niestety nie oddam za połowę flakonu Sheer dwóch nowych zapachów o wartości powyżej 400 złotych Jeśli się nie zrozumiałyśmy i chodziło Ci o jeden z tych zapachów, to czekam na informację.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując