Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skakanka VS tłuszcz :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-13, 11:15   #4176
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Skaczę od kilku dni na skakance, staram się skakać przy odpowiednim tętnie, bo mam zamiar zrzucic kilka kilko i poprawić kondycję

Zanim zabrałam się do skakania poczytałam trochę na ten temat, nie tylko na wizażu, ale także na forach sportowych, np sfd.

Nurtuje mnie jednak związek ze skakaniem, a powiększaniem się łydek.

Dlatego mam prośbę do dziewczyn, które po skakance zauważył powiększenie się łydek

Czy mierzyłyście obwód łydki przed rozpoczęciem zabawy ze skakanką?
Czy wasze łydki były otłuszczone?

Z tego co wyczytałam powiększenie łydki przy skakaniu jest mało prawdopodobne. Chodzi raczej o odtłuszczenie łydki i rzeźbienie jej. Mogę się oczywiście mylić Do tego oczywiście potrzebna jest też odpowiednia dieta.

Na każdym forum spotkałam się z pytaniami na temat powiększania łydki
I tak naprawdę nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi.

Bo odpowiedz w stylu ,,od skakania rosną łydki,, nic nie mówi ...załóżmy,że łydki tej osoby nie były otłuszczone i mięsień był słabo zaznaczony, w takim przypadku logiczne jest,że będzie się wyrabiał mięsień,a tym samym łydka zwiększy swój obwód

Dlatego prosiłabym o opinie jak wyglądały wasze łydki przed rozpoczęciem skakania, a jak wyglądają teraz
Ponawiam pytanie. Łydki to moja największa zmora. Obecnie są raczej otłuszczone i po prostu masywne. Chciałabym je wysmuklić, jaki efekt przyniesie skakanka?
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora