Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-28, 08:47   #4047
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agueda_ Pokaż wiadomość
Może dlatego że na skroniach są dużo suchsze i cieńsze włosy. Mi zawsze na skroniach wychodzą prawie białe i czasem urywają się. Reszta włosów na poziomie 9 i w ogóle nie zniszczone. A wszystkie włosy farbuję tak samo.
Pewnie masz rację...

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
No cóż.... można ci pozazdrościć [emoji6]
Ja mam włosy blond, ale nawet jakbym trzymała dwa dni farbę na wlosach, to i tak wyszłyby nie tak jak trzeba...
Muszę mieć 9% niestety.
Pozazdrościć mnie? Mój odcień jest beznadziejny. Powinnam położyć z wodą 9% by był choć ton jaśniejszy ale nie mogę się przemóc tak bardzo boję się zniszczeń Zbyt długo walczyłam o zdrowe, grube włosy. A Twoje włosy są CUDOWNE (jeżeli zdjęcie tych obłędnych loków na zdjęciu jest Twoje ) Zero zniszczeń, lśniące, grube i ten kolor... Ach...

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie można podejrzeć te poziomy odcieni włosów?
Ale chcesz zobaczyć odcienie natury czy odcienie Alfaparfu? Zresztą i to i to znajdziesz w internecie. Musisz szukać palety odcieni tej farby w internecie jeżeli chodzi Ci o to drugie, na pewno znajdziesz
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując