Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-15, 22:06   #1007
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałąm paczuszkę
z:

1/ Shiseido - The Skincare Night Essential Moisturizer ( Light ) 75ml Na kartoniku wycięty kod i zaklejony białą nalepką na wewnętrznej stronie zamkniecia pudełka jest coś takiego 53020-01-5040 i pod spodem AHA.
2/ Shiseido - Pureness Matifying Moisturizer Oil-Free 50ml KOD ZAKRZYŻYKOWANY na wewnętrznej stronie zamknięcia pudełka jest coś takiego, ale nie wiem czy to jest kod czy coś innego ?16708-11-5020 a pod spodem FFA

Co o tym myślicie ?
ojejku, to ja biorac krem na dzien mialam szczescie, zero krzyzykow i EXP 2012
reklamuj Marioluś, nieładnie truskawko, oj nieładnie

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Wczoraj dotarła paczka z Hypnose dla Mamy, różem, który miał być dla mnie ale też powędrował do Mamy (zabrała mi...) i z pojedynczym cieniem Diora Icy White.
(Maggie)
Kasieńko to sie ciesze, bo juz sie martwilam, ze się nie odzywasz....mysłałam sobie - pewnie zla,ze paczka nie dotarła...
no i popatrz chciałam ten róż obejrzec, hi,hi, i nici chyba wypożyczysz od mamy na momencik

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Załapałam się jeszcze na Buttermilka. Normalnie umarł w butach. Jak tak dalej pójdzie to chleb postny będę jadła.

Vril, mam nadzieję że tym razem spokojnie kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ja kliknęłam właśnie buttermilka, bo już tyle wcześniej się o nim naczytałam i na dodatek nie ma beżu ani z Diora, ani z Chanel, że niech będzie mleczak. tym bardziej za 32 zł
ja tez poległam i Buttermilk jest moj
Layla a na który beżyk z Chanel masz chrapkę, bo ja sie zakochałam w 45 safari, wg mnie nawet fajniejszy niz ten zachwalany Cinnamon, tylko czy one bywaja na tru?
bo ja juz w normalnej cenie nie bylabym w stanie kupic, czułabym sie jakby mnie okradziono

eh, ostatnia moja wizyta w Sephorze skonczyla sie 3 paskami na rece po kolei Cinnamon, Safari i Diora Frosted Beige - eh, chcialabym wszystkie

btw może wiesz, czy Chanellowskie jedynki sa trwale? jak sie maja do jakosci i trwalosci Diora czy Cliniqua?

edit:
ło matko, to ja caly czas szukalam tego cinnamonu i safari w Irrelle Ombre zamiast w Ombre Essentielle Soft Touch, hi,hi...
wiecie moze jak z ich trwaloscią? oczywiscie tych soft touch?


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Whisper daje piekną poświatę o niewidocznym kolorze, powoduje, ze usta są takie jak u dzieci. JEst delikatny i nie klei się; w prównaniu z JT Lancome jest jak mokre od wody usta. Chociaz JT b.lubię to w porównaniu z tymi błyszczydłami klinika to straszne lepiszcze.
Full potential za to jest super trwały
majade to o ten chodzi? jak piszesz, ze tafla wody....to musze miec
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=34310

Edytowane przez Maggie
Czas edycji: 2008-04-15 o 22:30
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora