Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-16, 12:02   #363
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co do marketingu, wizażanki-biochemiczki wiedzą, jaką bzdurą jest dodawanie witaminy C czy wspominanego już tu kolagenu do kremów.

Ogólnie kosmetyki do cery tłustej i trądzikowej czy do przetłuszczających włosów to w większości przypadków pomyłka - alkohole, wysuszacze, substancje drażniące.
Ano właśnie, a ja przez wiele lat szkodziłam sobie (zamiast pomagać) coraz to nowszymi "cudami" kosmetycznymi. Wynikało to z niewiedzy... Rzucałam się na nowości, a im nazwa bardziej fachowa i skomplikowana tym lepiej. Od jakiegoś czasu czytuję wizaż, ostatnio dość regularnie i właśnie wczoraj robiąc porządki w łazience zdałam sobie sprawę, że w moich zbiorach kosmetycznych zaszła ogromna zmiana Coraz więcej jest tych naturalnych, postawiłam na proste i krótkie składy, wywaliłam to, co robi więcej szkody niż pożytku.
Teraz mam misję - konsekwentnie wpajam mądrą wiedzę mamie i siostrze, które mają bardzo problematyczne cery.

Ahhhh - nie ma to jak wizaż i biochemia
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując