Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Życie w Ameryce ... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-02, 00:26   #2117
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Życie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie ile dać $ do koperty na komunie ???? ile chrzestni ile goście żeby się nie zbłaźnić , dodam ze Komunia w rodzinie która mieszka w USA , na której nie będziemy obecni .

Dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi .


$100 na bank wystarczy.Ostatnio bylam z kolezanka na weselu i ona dala $20 a blizsza osoba $50-duzo zalezy od relacji.Tutaj nie maja ludzie wymagan zeby sie zwrocilo za takerzyk.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
OMFG!!!! Samantha kope lat, niech Cie usciskam xoxo.
co u Ciebie slychac?? Kurcze, dawno Cie nie bylo choc ja sama tez baaaardzo rzadko tu zagladam, nie mam czasu, bo studia moje sa bardzo absorbujace... no ale mniejsza z tym, dzis tu przypadkiem zajrzxalam, patrze Ty! no to musialam cos napisac Wszystko dobrze u Was? jak Alex ? napisz co u Ciebie, albo na priva jak wolisz pozdrowka


Elfiku, a co u Ciebie, kiedy termin?


Pozdrawiam wszystkich serdecznie


Termin na 18 kwietnia[emoji44]
Napisz jak na studiach jest[emoji1303][emoji41]Ja do klubu teraz nie zagladach bo przez telefon jakos nie moge ogarnac jak[emoji851]


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
No kopę lat naprawdę .

Dziękuje u nas wszystko w miarę okay. Alex miewa się dobrze, robi duże postępy w rozwoju. U Alexa jest podejrzenie o autism ,wykazuje spectrum ale nie jest to takie głębokie wiec póki co czekamy.

Od 18mca życia miał terapie różne do 3latek, a teraz chodzi do specjalnego przedszkola na 2.5h i tam ma terapie i wczesna naukę.

A ja jestem w ciazy obecnie z drugim chłopakiem [emoji2]

Po Alexie straciłam dwie ciąże i już dałam sobie spokój ,a tu nagle miła wpadka . Jestem już w 7mcu ciąży .



Jeny jak miło,ze pamiętasz o mnie [emoji8]

Pisz na jakie studia chodzisz i co u Ciebie?



I o jaki termin Elfika chodzi ? Czy to jest to o czym myśle ?



Pozdrawiam [emoji8]


Milo Cie widziec[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]Ale sie ciesze z Twojej ciazy [emoji7][emoji7]Czasami tak jest ze ciaza jest z zaskoczenia-Ja juz sie poddalam po tylu latach starania a tu z drugim mezem zaskoczylo w miare szybko[emoji851]
[emoji8][emoji8][emoji8]dla Alexa[emoji7]


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując