Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-17, 10:53   #25
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Tak tak, justysia, tak se wmawiaj

Ja staram nie wymyslac sobie ciuchow, a jezeli juz, to szukam czegos ogolnodostepnego, typu potrzebuje bialej bokserki to ide ja kupic i dostaje raczej bez problemu. Ja mam gorzej z tym, ze czasami cos sobie ot tak przymierze, pozniej na to choruje, a jak juz dojrzeje do decyzji zeby to kupic to nie moge tego dostac tak mi sie kilka razy zdarzylo, na szczescie roznymi sposobami rzeczy udalo sie dorwac

pani-jesien, moze poszukaj w tych bershkowych sklepach, czy taki opisany przez Ciebie model tam jest to nie wiem, ale rozmiarowka zdecydowanie zanizona

Tak jest
Jak już kupię kolejne buty w tym samym kolorze to stare sprzedaje więc równowaga zostaje zachowana
Ja jak coś przymierzę i na to zachoruje to myślę o tym cały czas przez 1 max 2 dni i idę po to, czasem się odkocham po przyniesieniu do domu to oddam
Ach te baby.....................
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując