Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część szósta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 13:44   #1478
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Mia - butki można zamówić np. na stronie attipas. pl, chyba po 80-85 zł w zależności od wybranego modelu. Ja zamawiałam przez sklep Riccardo, bo teraz był ten weekend zniżkowy, i u nich też był kod, więc zapłaciłam 64 zł (te moje normalnie 80 zł kosztują). No i mam stosunkowo niedaleko, więc wzięłam z odbiorem własnym, żeby za dostawę nie płacić. Tylko, że ja nie dostałam tych wkładek do butków, a jak zamawiasz na stronie attipas to te wkładki są, tak jak Iwonia dostała.

A tak w ogóle - to gratulacje dla Igusi za pierwszego ząbka
Dziękujemy 😊
Ciekawe jak będzie z ich wytrzymałością bo najtańsze to nie są Ale opinie mają super !

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Spóźnione gratki dla Iguni

Byliśmy dziś na kontroli i jest o wiele lepiej katar Jeszcze jest ale gardełko już jest czyste Także mamy się dopiero pokazać na szczepieniu W 13 miesiącu No chyba że coś się będzie wcześniej działo to wiadomo mamy przyjść a tak wszystko OK

Anulus a próbowałaś tego kubraczka do karmienia z Ikei? Może łatwiej by było to zarzucić niż Igunie przebierać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekujemy 😘
Brawo za kontrolę oby już nic się nie działo! U nas znów coś słychać w oskrzelach gdy odkasluje to jest jakiś czas cicho potem znów się zbiera, nie mogę słuchać tego charszczenia, a jak mówię Igusia kaszle to ona się śmieje jak takiemu dziecku wytłumaczyć ?!?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora