Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część szósta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-09, 18:11   #1555
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
http://bubulinka.pl/pl/p/Joissy-Torb...CANDI/23112441 ja mam dokładnie ta, jeszcze nie widziałam na żywo ale chciałam większą bo w koszyku mam przeważnie zakupy a sama mam małą torebkę na ramię zawsze na portfel telefon i kluczyki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale ładna! jutro przyjdzie joie i będę myśleć - może nawet komplet torba + jakaś wkładka do wózka - macie wkładki?

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Polecam nerkę na swoje rzeczy tj. Telefon i klucze a resztę do torebki.Bo ja zawsze z tymi 2 rzeczami mam problem i zazwyczaj albo nerka albo kurka z kieszeniami jak EMI spaceruje w nosidle to wtedy lepszym rozwiązaniem są kurtki z kieszeniami na rękawach typu jakiś softshell

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Bo dostać się do kieszeni na brzuchu jak wisi z przodu 11 kg graniczy z cudem a na plecach jakoś nie mogę się przekonać by nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja moją kluskę sporadycznie noszę w nosidełku, a w tuli na panelu mam taką kieszonkę na klucze i portfel. Inna sprawa, że Hubcię noszę na plecach, ale głównie to takie wypady po chleb do sklepu osiedlowego jak pada deszcz, żeby nie targać wózka i potem nie czyścić kółek. Ala Tulę kocha, zwłaszcza uwielbia w niej spać, ale jednak na takie dłuższe spacery to jednak wózek bo Hubcia swoje waży.
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora