Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część szósta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-18, 05:43   #1897
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Anika dla Pawełka za tyle nowych umiejętności. Mary też może pochwalić się kolejnym ząbkiem (siódmy), ale za chodzenie jeszcze zupełnie się nie bierze

Ostatnio zrobiła się małą paskudą na spacerach. Chyba nudzi jej się w wózku, próbuje wstawać, jak jest przypięta to krzyczy
W kościele to w ogóle sajgon i praktycznie całe msze na przemian u mnie albo u męża na rękach

Czeko, ja nawet nie wiem, ile cm ma Marysia w sumie nigdy nie wiedziałam po porodzie chyba źle ją wymierzyli, a potem nikt już nie sprawdzał

Kaylla, gratulacje za 4 kg a jak przez święta? Starałaś też się pilnować?

Martunia, jak oczko Tymka?

Ja tradycyjnie objedzona i od jutra dieta

Do mnie chyba jeszcze nie dociera, że Marysia za 1,5 miesiąca skończy rok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Kochana, oczko już zdrowe. Skończyliśmy już kropic. Lek pomógł niemal natychmiast.

Ja jestem dumna z mojego synka. Bawi się pięknie ze swoją starszą o 6 tygodni kuzynka. Dziela się zabawkami. Podają sobie z ręki do ręki

Zuzia też zadowolona bo ma tutaj tak na ziemi. Wszyscy się zjechali, dzieci więcej niż doroslych. Dziadzius rozłożył w ogrodzie trampoline także czyste szaleństwo. W niedzielę szukali zajączka w ogrodzie ))
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Wracamy dzisiaj tyle że tym razem wyjeżdżamy na wieczór, mam nadzieję że pójdzie sprawniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora