Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-20, 19:51   #3141
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Rozumiem, że chodzi o ten nieszczęsny zestaw przyborów, który był w ofercie dla konsultantek za 21,90?
Skoro jest wadliwy to jak najbardziej podlega gwarancji - tylko nie wiem czy to nie była oferta w stylu netto bez możliwości zwrotu
Najlepiej jak zadzwonisz na infolinię i zapytasz aby nie tracić na przesyłkę.
To, że nie ma folii ochronnych jest nieistotne
Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
nei jestem pewna. jednak wydaje mi sie, ze to bylo podobnie jak na zasadzie netto czy osttaniej okazji czy jakos tak i nie podlega zwrotowi.jednka lepiej bedzie jak sie upewnisz
Mam nadzieje ze bede mogla zwrocic bo i tak juz namnozylo sie u mnie niepotrzebnych rzeczy, a przesylka i tak sie zwroci.

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
nie wiem jak to ze zwrotem, natomiast mogę się wypowiedzieć na temat pęsety, moim zdaniem ta która jest w ofercie w K7 na str 21 jest rewelacyjna i z czystym sumieniem mogę ją polecić, najlepsza pęseta jaką miałam, moje klientki które ją zakupiły też były nią zachwycone i polecały swoim koleżankom
Hmm jak tak polecasz to przemysle, szczerze mowiac to kiedys sie nad nia zastanawialam ale jakos nie zamowilam, bo serie CT uwarzam za lekko tandetna i nie jestem do niej przekonana.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora