Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Strawberrynet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-22, 10:10   #2873
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Mariolko jaki masz Dior poison? zelony? jak tak opisz zapach bo nigdzie próbnikow niema
Nie, nie mam zielonego Mam fioletowy tylko Poison. Zapach ciężki, kropla wystarczy. Ładnie się rozwija, ale dla mnie jest zbyt mocny. Po pewnym czasie dostaję migreny - a tak chciałam go mieć Wiem, że wtedy też wąchałam ten zielony i z tego na ile pamiętam, bo różnił się - był chyba bardziej lekki, ale głowy nie dam.

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
hmmm... nie wiem skad wam sie wzial ten miesiac. zamawiam perfumy z truskawy i od czas zamian w wysylce to zamiast isc do nas 8 dni ida 10-14. zawsze tak to trwalo. A teraz nagle cos sie spowolinilo. A najlepsze jest to ze, ze na stronie swiss post jest ze moja paczka wyslana 1.04 z hong kongu dotarla 8.04 do Szwajcarii i tego samego dnia skierowano ją do Polski.... i ciagle jej nie ma a poczta polska nie zarejestrowala przesylki o takim numerze. Cos jest nie tak i to nie jest normalne.
ostatnio zamawialam w styczni ui w lutym perfumy na truskawie i dotarly po 2 - 2 i pol tygodniach wliczajac w to soboty i niedziele.
Ja czekam na perfumy od 29 marca, więc juz zaczął się czwarty tydzień. Zaraz muszę zadzwonić do paczkowni, chociaż tydzień temu jak dzwoniłam jeszcze nie było w Polsce.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując