Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-22, 10:20   #4201
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
dzisiaj doszła do mnie moja turmalinowa ga.ma z aktywna laserową jonizacją- jest super!
no przeciez wiem, bo ja doradzałam

Cytat:
na prostownicę od 100 do 170zł...
hmm znowu suma za duza i jednoczesnie za mała, jesli mozesz to dołóz na game za 208 zł (nie będziesz zalowac, a sprzęt będzie słuzył długie lata)

a jak nie masz to nremingtona, najlepiej tego za 85 zł

Cytat:
A ja dziewczyny, niezależnie od tego co się mówi o prostowaniu wilgotnych włosów, żałuję nieco, że nie wzięłam prostownicy do takiego właśnie prostowania. Za jakiś czas chyba sobie taką sprawię. Mój Remington jest OK, ale moje włosy są naprawdę trudne i czasami fajnie się je prostuje a czasami - szkoda gadać.

Jakie prostownice wet&dry polecacie? (tylko bez wykładów, że prostowanie na mokro niszczy bardziej, bo to wiem, ale prostuję włosy naprawdę rzadko i chciałabym to robić sprawniej, niż teraz).
__________________
te protownice to zwykły chłam, prostownice do prostowania na mokro nie są prostownicami profesjonalnymi, długo się nagrzewają, trzeba długo prostowac i efekt tez nie jest zadawalajacy, nie mówiąco tym jak niszczą włosy, płytki nie są ceramiczne (chyba ze o czyms nie wiem)
nigdy bym tej prostownicy nawet za darmo nie wzieła
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora