Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ankieta dot. piłki nożnej, jeśli masz chwilę czasu...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-23, 15:24   #25
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Ankieta dot. piłki nożnej, jeśli masz chwilę czasu...

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, że mniej wykształcona zasad nie zrozumie, tym bardziej piłki nożnej, która uznawana jest za sport mało elitarny, w przeciwieństwie do np. tenisa czy golfa.
Zależy, jakie konkretnie dane chcesz uzyskać (studiuję socjologię, więc wiem, że to nie jest tak, że z każdej ankiety da się sensowne informacje uzyskać, bo zrobienie DOBREJ ankiety to trudne zadanie).
A co Cię konkretnie interesuje, jeśli można wiedzieć?

A wiązanie kierunku studiów z zamiłowaniem do futbolu to nie do końca nonsens, bo można by przyjąć założenie, że dziewczyny z tzw. męskich kierunków studiów, np na politechnikach bardziej się sportem interesują.
Teraz już wszyskto jasne, mamy do czynienia z profesjonalistką A tak na serio to ja podzieliłam te pytania tak dla siebie, na bardzo proste - pytanie o trenera kadry PL i organizację Euro i tutaj wszyscy zgodnie dobrze odpowiadają. Potem są pytania na które odpowiedź udzielą osoby, które wiedzą coś więcej o sporcie niż to co można usłyszeć np. w Faktach, czyli pytanie o van der Sara, zwycięzcę Pucharu Polski.

Pytanie o ligę, klub zagraniczny i polski oraz o częstotliwość oglądania daje spojrzenie na preferencję dziewczyn.

A te dwa pytania o piłkarzy, z tymi nazwiskami chciałam powiązać z takim zjawiskiem, że kobiety raczej kojarzą głównie tych piłkarzy, którzy są przystojni.

A ostatnie pytanie będzie miało na celu konfrontację z opiniami panów, których także pomęczyłam ankietą co sądzą na temat dziewczyn interesujących się piłką nożną.


Więc calkiem-spoko naprawdę myślę, że tego wszytskiego się dowiem. I właściwie to jest bardziej taki test dla dziewczyn niż ankieta, faktycznie źle to nazwałam. To nie jest taka socjologiczna praca bardziej esej.
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując