Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyspieszacze opalania.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-20, 19:33   #60
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Talking Dot.: Odpowiedni przyspieszacz

Cytat:
Napisane przez prettyangel
hej dziewczyny mam taki problem potrzebuje a raczej szukam super przyspieszacza do opalania na solarium jak i na dwor tylko prosze nie mowcie ze mam wejsc na kwc i tam sobie poszukac. mialam juz z bielendy przyspieszac za pierwszym razem sie opalilam a pozniej juz na mnie kosmetyk nie dzialal. tak samo z dax cosmetics na poczatku, kilka uzyc bylo super i znowu na mnie nie dziala. chyba za szybko sie moja skora przyzwyczaja :/ wiec prosze was o podanie jakis fajnych przyspieszaczy z gory dziekuje i bye
P.S. prosze o jakas normalna cene
Nie znam lepszego przyspieszacza niz EMERALD BAY !!! Obecnie kosztuje okolo 40 zl za 230 ml na ALLEGRO, normalnie w solarium kosztuje ok. 60 zl! Nie jest najtanszy ale dziala rewelacyjnie, pachnie bosko, jest niesamowicie wydajny!!!!!! Juz mam go ponad pol roku a nie zuzylam nawet 1/5 butelki! Zawiera wyciag z AGAWY -poglebia opalenizne, bardzo dobrze nawilza! jest w pelni profesjonalnym kosmetykiem, w normalnym sklepie nie masz szans go kupic, dlatego tez niewiele osob go kupuje,. W solariach jest porcjowany i bardzo drogi (od 5zl za 10 ml! )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EMERALD.jpg (9,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EMERALD2.jpg (8,9 KB, 35 załadowań)
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując