Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-09, 16:58   #136
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Re: TUSZ DO RZĘS PILNIE POSZUKIWANY

Czesc, ja osobiscie nie znosze tuszow L'Oreala, poniewaz bardzo mnie uczulaja, a efekty sa conajmniej dostateczne :/
Osobiscie mam swa "zlota trojce", czyli trzy ulubione tusze do rzes, ktore kupuje w zaleznosci od stanu portfela Dodam, ze moje rzesy sa krotki, proste jak druty, o sreniej gestosci, lubie mocno umalowane oczka. A oto co polecam:

1) Chanel extra cils, tusz wszechczasow, mozna nim osiagnac zarowno bardzo naturalne jak i wrecz teatralny efekt. Zadnych grudek czy osypywania sie, podreca, wydluza, pogrubia, zostaje na swoim miejscu caly dzien i starcza mi na ogol na 2.5-3 miesiacr! Cena ok.118zl niestety.
2) Polaczenie tusze Borouis dwustroonego z pogrubiajacym tuszem avonu-najpierw dokladnie nakladamy bialy tusz bużuła, potem, zanim zaschnie, malujemy oczko tuszem Avon. Genialne efekt, rzesy podkrecone, bardzo czarne, wydluzone, pogrubione. Cena tuszu avon ok.20zl, tusze borouis na allegro-chyba ok 35zl.
3) Tusz maybelline niebieski volum' express -kosztuje 19zl, idealnie podkreca, wydluza i pogrubia, rzesy sa kruczoczarne-po miesiacu jest do wyrzucenia, bo szybko sie konczy, ale i tak warto
__________________
-------Well, I ain't evil I'm just good lookin'--------
damagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując