Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niesmiala propozycja:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-21, 08:15   #898
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Chyba sie na nie skusze, ale musze je jeszcze sprawdzic w perfumerii. Jakis czas temu kupilam sobie Les 4 Ombres Chanel i nie jestem zadowolona z tych cieni. Zle sie nimi maluje, a gabeczki sa beznadziejne.
Zawsze najlepiej sprawdzić samemu każdemu podoba się coś innego . Ja również nie przepadam za cieniami Chanel - oceniłam je na KWC aż na trzy gwiazdki i jestem zadowolona tylko z jednej palety . Za cieniami poczwórnymi Lancome też nie przepadam , ale ta limitowana paleta to zupełnie inna jakość , bardziej kremowa niż sucha . No , tylko , że przeważnie tak jest w przypadku limitowanych kosmetyków , że są jednak lepszej jakości [ choć nie jest to reguła ], może dlatego , że wychodzi ich mniej ?

Cytat:
(mam nadziej ze to gepard )
ja też mam nadzieję , że to to uwielbiam to spojrzenie

Cytat:
Moze kiedys moglabys pstryknac fotke tych blyszczykow i cieni??? Jak juz luby zauwazyl jaks zmiane to mi to pachnie na jakies cudenko
Pewnie , Tanzanitku postaram się je dokładniej sfotografować , a może uda mi się pstryknąć fotę makijażu w sobotę przed wyjściem - zobaczymy , teraz jestem w trakcie robienia porządków i przy okazji fotografuję mój zbiór mazidełek - i za niedługo powinnam wkleić wszystkie zdjęcia moich skarbów , co tam , też sobie zaszaleję w tym wątku . A , mam taki sam różyk Be-bop kolor ulubiony , wypatrzyłam go również u Ciebie , a to nie wszystko co wypatrzyłam
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora