Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rosną nam dzieciaki, młodsze i starszaki - Mamusie VII-VIII 2013 cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-07, 07:07   #475
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Rosną nam dzieciaki, młodsze i starszaki - Mamusie VII-VIII 2013 cz. XI

Pianka jeszcze tydzien jestem w domu, a od 15. wracam do pracy. Pierwsze 2tyg maz po nockach bedzie musial z dziecmi siedziec, a pozniej kolejne dwa tygodnie licze na opiekunke te co Olka tak dochodzaco pilnowala jak duzo chorowal w zlobku.

Nie szczepilam jeszcze Mileny na mmr. Miala miec to szczepienie w maju wlasnie, ale nie bede ryzykowac, bo jestem niemal przekonana, ze za chwile ona bedzie miala ospe. Wiec nim ja przejdzie i jeszcze po tym przerwa, pozniej wakacje, to pewnie gdzies na sierpien sie to przesunie.
Po oststnoej szczepionce jakos mi nie spieszno do.kolejnej i to jeszcze tej najgorszej :-\

Milenka zatrzymala sie na wadze ok 9kg juz od dawna i majac ponad rok nawet i lekarka tez uznala, ze wg niej wszystko jest ok. Moze wiec Filip na razie drobnym.chlopcem bedziem. Choc patrzac na Milene i jej brzuszek wcale mi na drobna nie wygląda :-P

Samantha na razie Milenka sie nie zarazila, ale jak to sie wykluwa 2-3tyg, to jeszcze mamy czas :-P pewnie pojde do pracy i zaraz bede na zwolnieniu siedziec z nia :-\

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując