Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ++Mangowy wątek:D++
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 15:04   #1216
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
No bo właśnie o długie mi chodzi
Co do Miwako to wertowałam mangę wczoraj i jest jedno jak ma dwa długie kuce, tylko ta nieszczęsna grzywa na garnek =.= szkoda mi obcinać peruki...
A za faceta to mi sie nie widzi przebrać ^-^
Czy wybiera sie ktoś z was na animatsuri? Ja sie przymierzam, byłby to mój pierwszy konwent.
A cosplay chciałabym jakiś lolitkowy wytrzasnąć, żeby tez normalnie po ulicach w tych ciuchach mogła śmigać. Cosplay'e to fajna sprawa, ja się uwielbiam przebierać jakoś dziwacznie ^^
Wklejam fotkę peruki, może jak na nią spojrzycie to sie z czymś wam skojarzy Bo jest ona czerwono-różowa, zależy jak światło pada ^-^

I załączam tez fotkę mojej kamikaze którą narysowałam na ścianie, jest tylko ołówkiem na razie nie chce mi się jej kolorować
oraz moj rysunek princess ai
Skąd wytrzasnęłaś taką świetną peruke?!
Ja nigdy na żadnym konwencie nie byłam (sic!) i aż mi wstyd z tego powodu... a bardzo bardzo chętnie bym się wybrała...
Rysunki mi się podobają, masz więcej? od kiedy rysujesz?
Ja może niedługo zamieszczę coś swojego^^
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując